Inwoners hebben een
dakcheck gedaan
Koopwoningen met zonnepanelen
Elk jaar samen
besparen
CO2 omgezet in
bomen
Zonnepanelen hebben de interesse gewekt van inwoners van de gemeente Koggenland. Dit is te zien aan de 2.050 koopwoningen met zonnepanelen. Niet gek, gezien er 1.075 zonuren zijn in Koggenland. Ook zijn er 2.326 zonnepanelen geïnstalleerd op sportcentrum West-Friesland in de Goorn. Met deze panelen kunnen nog meer mensen genieten van zonne-energie, goed bezig!
Een huishouden met zonnepanelen bespaart gemiddeld €1.096 per jaar. Zo besparen de inwoners van gemeente Koggenland jaarlijks gezamenlijk al €2.246.800. Wil jij ook besparen? Doe dan onze postcodecheck.
Na de aanvraag van de postcodecheck neemt een adviseur jouw woning onder de loep. Daarna neemt de adviseur contact met je op om jouw persoonlijke wensen en energieverbruik te bespreken. Op basis van al deze informatie ontvang je een vrijblijvende offerte met informatie over het aantal panelen, de kosten en jouw totale besparing.
Je eigen zonnestroom gebruiken is natuurlijk het leukste en is goed voor je portemonee. Koggenland kende afgelopen jaar 1075 zonuren.
Op steeds meer daken in Koggenland zie je zonnepanelen. Logisch, want je verdient hiermee gemiddeld € 1109,- per jaar.
In Koggenland betaal je op dit moment 0% btw over de aanschaf van jouw zonnepanelensysteem.
Direct opbrengst zonder spaargeld
In Koggenland kan jij eenvoudig starten met profiteren van zonnepanelen. Direct genieten van zonne-energie zonder je eigen spaargeld te gebruiken.
Jij hebt geen spaargeld nodig.
Jouw woning wordt direct meer waard.
Slimmer dan huren!
“Geen spaargeld nodig”. Dorien legt het uit.
Al 2.050 opgewekte zonnepaneeleigenaren in de gemeente Koggenland gingen je voor.
Zonneplan heeft onderzoek gedaan naar het aantal geschikte daken in Koggenland. Huizen die niet geschikt zijn, doordat ze bijvoorbeeld een rieten dak hebben, zijn hier dus niet bij meegenomen. Uit het onderzoek is gebleken dat 5.733 koopwoningen in Koggenland geschikt zijn voor zonnepanelen. Dat zijn heel wat woningen die nog kunnen profiteren van de voordelen van zonnepanelen in Koggenland.
Ben je opzoek naar een installateur voor zonnepanelen in Koggenland? Onze ervaren monteurs en installatiepartners komen graag langs om de perfecte installatie af te leveren. Onze monteurs zijn opgeleid in de Zonneplan Academy, VCA-gecertificeerd en werken volgens de NEN-3140 normen.
Onze monteurs verzorgen de volledige installatie en leggen de Zonneplan app uit zodat je altijd inzicht hebt in de opbrengst van de panelen. Dat klanten tevreden zijn over de installaties blijkt uit ons klantcijfer van een 9.2.
Koggenland wil in 2040 volledig energieneutraal zijn. Dit houdt in dat er in 2040 binnen Koggenland net zoveel duurzame energie moet worden opgewekt als dat er verbruikt wordt. Hier werken al 2.050 huishoudens aan mee door het gebruik van zonnepanelen. Ze dragen niet alleen bij aan de doelstelling, maar besparen ook op hun eigen energierekening. De provincie Noord-Holland heeft al plannen om een vijf hectare groot zonnepark aan te leggen in gemeente Koggenland. Ook zij ziet in dat zonne-energie een gunstige optie is om schone energie op te wekken.
Steeds meer inwoners uit Koggenland kiezen voor een energiecontract op basis van uurprijzen. Geen vast contract meer dus, maar een dynamisch energiecontract. Zo heb je zelf invloed op jouw energierekening. Met Zonneplan Energie krijg je stroom voor uurprijzen en zie je via de Zonneplan app wanneer stroom écht groen en goedkoop is. Zonneplan Energie is nu beschikbaar!
Zonnepanelen kopen in Koggenland heeft voordelen. Op steeds meer daken in Koggenland liggen zonnepanelen. Logisch, want je verdient hiermee gemiddeld €1.143 per jaar. En verkoop jij je woning in de toekomst? Dan is jouw woning door de zonnepanelen gemiddeld 5.000,- euro meer waard.
Er is op dit moment geen subsidie op zonnepanelen meer in Koggenland. Wel betaal je op dit moment €0,- btw en profiteer je de komende jaren nog van de salderingsregeling. Wil je zeker weten of er lokale stimuleringsregelingen actief zijn. Vraag het vrijblijvend aan één van onze adviseurs.
De afgelopen jaren zijn zonnepanelen in Koggenland steeds populairder geworden. Benieuwd hoe de gemeente Koggenland er nu voor staat?
koopwoningen met zonnepanelen in de gemeente Koggenland
daken zijn geschikt
zonuren per jaar
inwoners hebben een dakcheck gedaan