Inwoners hebben een
dakcheck gedaan
Koopwoningen met zonnepanelen
Elk jaar samen
besparen
CO2 omgezet in
bomen
De gemeente Koggenland is al goed bezig met verduurzamen, want er wordt al heel wat zonne-energie opgewekt. Samen hebben de woningen met zonnepanelen dit jaar al 1.208.125 CO2 bespaard. Dit komt doordat er geen kolen worden verbrand bij zonnepanelen. Zoveel CO2 staat gelijk aan het planten van 91.030 bomen! Ga jij ook besparen op jouw energierekening?
Je eigen zonnestroom gebruiken is natuurlijk het leukste en is goed voor je portemonee. Koggenland kende afgelopen jaar 1075 zonuren.
Op steeds meer daken in Koggenland zie je zonnepanelen. Logisch, want je verdient hiermee gemiddeld € 1.027,- per jaar.
In Koggenland ontvang je op dit moment 21% btw retour van de belastingdienst.
Direct opbrengst zonder spaargeld
In Koggenland kan jij eenvoudig starten met profiteren van zonnepanelen. Direct genieten van zonne-energie zonder je eigen spaargeld te gebruiken.
Jij hebt geen spaargeld nodig.
Jouw woning wordt direct meer waard.
Slimmer dan huren!
“Geen spaargeld nodig”. Dorien legt het uit.
Al 1.933 opgewekte zonnepaneeleigenaren in de gemeente Koggenland gingen je voor.
Koggenland wil in 2040 volledig energieneutraal zijn. Dit houdt in dat er in 2040 binnen Koggenland net zoveel duurzame energie moet worden opgewekt als dat er verbruikt wordt. Hier werken al 1.933 huishoudens aan mee door het gebruik van zonnepanelen. Ze dragen niet alleen bij aan de doelstelling, maar besparen ook op hun eigen energierekening. De provincie Noord-Holland heeft al plannen om een vijf hectare groot zonnepark aan te leggen in gemeente Koggenland. Ook zij ziet in dat zonne-energie een gunstige optie is om schone energie op te wekken.
Uit onderzoek van Zonneplan blijkt dat er maar liefst 5.629 woningen kunnen profiteren van zonne-energie in Koggenland . Er wordt gezamenlijk nu al €1.985.191 op de energierekening bespaard, maar dat kan nog veel meer worden. Wist je dat zonnepanelen gemiddeld €635 per jaar opleveren?
Wil je starten met zonne-energie maar wil je liever zonder eigen spaargeld investeren? Dat kan, om zonnepanelen te kopen heb je helemaal geen kapitaal aan spaargeld nodig. Er is namelijk een Duurzaamheidslening beschikbaar. Door gebruik te maken van deze regeling ga je er vanaf dag één al op vooruit. Meer over de Zonneplan Duurzaamheidslening.
De afgelopen jaren zijn zonnepanelen in Koggenland steeds populairder geworden. Benieuwd hoe de gemeente Koggenland er nu voor staat?
koopwoningen met zonnepanelen in de gemeente Koggenland
daken zijn geschikt
zonuren per jaar
inwoners hebben een dakcheck gedaan
in 60 seconden geregeld!