Inwoners hebben een
dakcheck gedaan
Koopwoningen met zonnepanelen
Elk jaar samen
besparen
CO2 omgezet in
bomen
Tot op heden profiteren al 22% van de geschikte woningen in Vijfheerenlanden van zonnepanelen. Om precies te zijn komt dit neer op 3.669 woningen. Deze huishoudens dragen hiermee ook direct bij aan de doelstelling van de gemeente om in 2050 energieneutraal te zijn. Benieuwd wat zonnepanelen voor jou kunnen betekenen? Met de gratis Zonneplanscan kun jij erachter komen. Wil jij eerst nog meer weten over zonnepanelen? Lees dan verder!
Je eigen zonnestroom gebruiken is natuurlijk het leukste en is goed voor je portemonee. Kedichem kende afgelopen jaar 1073 zonuren.
Op steeds meer daken in Kedichem zie je zonnepanelen. Logisch, want je verdient hiermee gemiddeld € 1.027,- per jaar.
In Kedichem ontvang je op dit moment 21% btw retour van de belastingdienst.
Direct opbrengst zonder spaargeld
In Kedichem kan jij eenvoudig starten met profiteren van zonnepanelen. Direct genieten van zonne-energie zonder je eigen spaargeld te gebruiken.
Jij hebt geen spaargeld nodig.
Jouw woning wordt direct meer waard.
Slimmer dan huren!
“Geen spaargeld nodig”. Dorien legt het uit.
Al 3,670 opgewekte zonnepaneeleigenaren in de gemeente Vijfheerenlanden gingen je voor.
Naast inzicht in de daken met zonnepanelen heeft Zonneplan ook onderzoek gedaan hoeveel huishoudens er nog kunnen profiteren van zonne-energie. Het blijkt dat nog 5.192 daken geschikt zijn voor zonnepanelen. Dit zijn heel veel woningen die nog kunnen profiteren van de voordelen van zonnepanelen! En met de 1.073 zonuren in de gemeente kunnen deze huishoudens jaarlijks €1.027 besparen. Een mooie meevaller voor de energierekening.
Gemeente Vijfheerenlanden vindt duurzaamheid erg belangrijk. Zij stellen zichzelf als doel om in 2050 energieneutraal te zijn. Belangrijk is wel dat hiervoor alle gebruikte energie binnen de gemeente zelf duurzaam wordt opgewekt, bijvoorbeeld zonne-energie of warmtepompen. Veel inwoners dragen al met hun dak bij aan een duurzamer Kedichem . Wil je meedoen? Doe dan vrijblijvend een aanvraag en ontdek of jouw dak ook geschikt is voor zonnepanelen.
De afgelopen jaren zijn zonnepanelen in Kedichem steeds populairder geworden. Benieuwd hoe de gemeente Vijfheerenlanden er nu voor staat?
koopwoningen met zonnepanelen in de gemeente Vijfheerenlanden
daken zijn geschikt
zonuren per jaar
inwoners hebben een dakcheck gedaan
in 60 seconden geregeld!